Doğru cevaplar için yanınızdayız
Doğru cevaplar için yanınızdayız

DİJİTAL MEDYA DİLİ

DİJİTAL MEDYA DİLİ

Beden dili; vücut duruşu, jestler, mimikler, yüz ifadeleri ve göz hareketlerinden oluşan zihinsel ve fiziksel faaliyetlerle desteklenen “Sözel olmayan İletişim” şeklidir.

İletişimin %93'ü beden diline dayanmaktadır. (Forbes)

Dijital vücut dili ise ; siz ve kişisel markanızın LinkedIn de paylaşımda bulunurken, tweet atarken, Facebook , ınstagram’da güncelleme yaparken hangi tonda konuştuğunuz, nasıl iletişim kurduğunuz ve hangi bilgileri paylaştığınız ile ilgilidir.

Dijital vücut dilinizi belirlemek ve profesyonel ve kişisel hedeflerinizle senkronize etmek adına sürekli olarak üzerinde çalışıyor olmanız, sizi diğerlerinden farklılaştıracak ve günümüz rekabetçi iş dünyasında hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Gerçek hayatta olduğu gibi online platformlarda da davranışlarımız kelimelerimizden daha çok konuşur.

Duygularımızı aktarmak elbette bizlerin en doğal hakkı... Ancak bu aktarımdaki saygınlık ve tutarlılık, karşımızdaki kişilerde bırakmak istediğimiz izlenim ve kişisel markamızla ilgili vaatlerimizle tutarlı bir dijital beden dili kullanmayı gerektirir. Bunun için yapılması gerekenleri bilinçli şekilde yapılmasını sağlamak eğitimimizin amacıdır.

Siz de eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için bize 0 533 775 0 777 numaralı telefonumuzdan ya da info@lifetimetr.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN