Doğru cevaplar için yanınızdayız
Doğru cevaplar için yanınızdayız

YOL HARİTAMIZ

YOL HARİTAMIZ

- İş Analizi
- Yetkinlik Performansı
- Mevcut Çalışan Analizi

- Performans Yönetim Sistemi
Performans değerlendirmelerinde;
Hedef bazlı performans yönetim sistemi
Yetkinlik bazlı performans yönetim sistemi
360 derece geribildirim sistemi uygulanmaktadır.
Performans yönetim sistemi, sadece geçmiş performansın ölçülmesini değil, bireyin potansiyelinin belirlenerek gelişim planının oluşturulmasını ve gelişiminin sağlanmasını da hedefleyecek şekilde kurulmaktadır.

- Seçme ve Yerleştirme Sistemi
Doğru yöntemlerle doğru kişilerin seçilmesi ve kuruma en fazla katkıyı sağlayabilecek adayların bulunması, çalışanların verimliliğini ve kuruma olan bağlılığını doğrudan etkilemektedir.
Kadro planının çıkartılması, temel yapının kurulması, görev tanımlarının hazırlanması, seçme ve yerleştirme sürecinde kullanılacak aday araştırma ve değerlendirme yöntemlerinin belirlenmesi, seçme araçlarının netleştirilmesini sağlamaktadır.

- Kariyer Yönetimi
Başarılı çalışanları kuruma çekmek, kurumdaki başarılı çalışanların kalıcılığını sağlamak, başarılı çalışanları kurumun geleceğine hazırlamak, yönetici geliştirme programlarını hayata geçirmek, kariyer yönetimini, performans ve eğitim yönetim sistemi ile ilişkilendirilmektedir.

- Eğitim Planlama Sistemi
Personelin İşe başladığı günden itibaren alması gereken eğitimlerin belirlenmesi, unvan – eğitim ilişkilendirilmesi, kurum için zorunlu ve seçmeli olacak eğitimlerin belirlenmesi, eğitimlerin performans ve kariyer yönetim sistemleri ile ilişkilendirilmesi, eğiticilerin belirlenmesi ve yetiştirilmesi için ihtiyaç duyulan tüm sistemlerin kurulmasıdır.

- Çalışan Memnuniyeti ve Bağlılığı Araştırması
Firma ve firma kültürüne uygun olarak tasarlanan “Çalışan Memnuniyet Anketi”nin çalışanlara uygulanması, analiz ve yorumlamalar yaparak kurum yöneticileri ile paylaşılması ve sonrasında kurum yöneticileri ile beraber bir yol haritası / iyileştirme çalışmaları tasarlanmasını içermektedir.

Siz de danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize 0 533 775 0 777 numaralı telefonumuzdan ya da info@lifetimetr.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.